Shpërthimi në Paris, reagon ministri ende në detyrë Bushati


12/01/2019

 “Trishtim dhe solidaritet i të gjithë shqiptarëve me parisienët dhe familjet e viktimave të zjarrfikësve nga shpërthimi i tmerrshëm i këtij mëngjesi në Paris”, shkruan Bushati.

Shpërthimi i fuqishëm I ditës së sotme ndodhi në një furrë buke në qendër të Parisi, jo shumë larg teatrit Folie Bergere si pasojë e rrjedhjes së gazit në furrën e  bukës./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart