Plas para Parlamentit, protestuesit hedhin mes tymnajës dhe fëmijët e tyre


22/11/2018

Protestuesit nuk po kursejnë as fëmijët, që duket se i kanë vënën në vijën e parë, ku kanë plasur tymnajat.

Ata kanë hedhur sende të forta kundër policisë. Në pankartat  shkruhet se do të mbrojnë me jetë shtëpitë e tyre. 

Disa prej protestuesve dhe punonjësit e policisë kanë hasur vështirësi në frymëmarrje për shkak të tymit të krijuar nga shashkat. /Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart