Përplasja mes studentëve dhe policisë, pedagogët: Dënojmë dhunën


11/01/2019

Pedagogët thonë se “jemi pro arsimit cilësor dhe kërkesave për të përmirësuar aktivitetin akademik si dhe për gjetjen e një platforme të përshtatshme për arritjen e këtij objektivi.

Që prej mbrëmjes së djeshme një grup studentësh u ngujuan brenda godinës së Fakultetit Ekonomik, ndërsa nuk mungoi përplasja me policinë privat dhe atë të shtetit që tentuan t’i nxjerrin jashtë më dhunë./Express

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart