Makina përmbyset në rrethrrotullim, aksident tek "Ekonomiku" në Tiranë


08/08/2017

Fatmirësisht nga përmbysja e makinës nuk ka pasur të lënduar.

Ende nuk dihen shkaqet që mund të kenë çuar në këtë aksident, ndërkohë që qarkullimi  i mjeteve te rruga e “Elbasanit” shfaqet i rënduar.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve që çuan në përmbysjen e makinës.

  

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart