Goditet teksa po qëndronte në makinë, dalin pamjet e aksidentit ku u përfshi policja shqiptare


11/02/2019

Efektivja e policisë po qëndronte e ndaluar në makinën e saj të tipit Toyota kur papritur një tjetër makinë e tipit bezn, duke ecur me shpejtësi tej normave të lejuara, e ka goditur policen.

Si pasojë e impaktit, efektivja e policisë ka marrë plagë në kraharor, shpatull e këmbë. Në vendngjarje kanë ardhur forcat e policisë si dhe autoambulanca e cila e ka dërguar në spital Binajn. Fatmirësisht ajo ndodhet jashtë rrezikut për jetën, kurse policia ende nuk ka dhënë asnjë lloj informacioni zyrtar për rastin.

Më poshtë fotot e publikuara nga Oraneës në lidhje me aksidentin, ku duken dhe disa shenja gjaku/Express

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart