Edi Rama me antiplumb në Roskovec, publikohet foto


10/03/2019

Mirëpo, një detaj që nuk ishte vënë re është zbuluar nga ish-nënkryetari i Kuvendit, Edi Paloka i cili në një postim rrjetet sociale ka publikuar një foto të kryeministrit Edi Rama dhe e ka shoqëruar me shkrimin: “Pse me antiplumb o “Skënderbe” ?!!!”

Duke ngritur kështu hipotezën e përdorimit të jelekut antiplumb nga kryeministri Edi Rama gjatë ditës së sotme.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart