Basha: Po bëhet gati ritenderimi i projektit të Unazës, fiton biznesmeni i Ramës


12/01/2019

Basha tha se edhe pas procesit te dyte te tenderimit, do te fshihet serish nje biznesmen i lidhur me kryeministrin Edi Rama, emrin e te cilit Basha tha se e ka mesuar, por qe nuk zgjodhi ta beje publik. 

“Po përgatitet përfundimi i ritenderimit i pjesës së kapur në flagrancë. Është përgatitur dhe rimanipulimi i këtij loti. Ky tender duhet të anulohet i tëri. Kam emrin kush është përfituesi. Edvin Kristaq Rama, cili do të jetë biznesmeni i radhës, nuk besoj se do e mbajë të fshehtë gjatë. Protesta do na shohë në krah dhe në krye”, tha Basha.

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart