Aksident në Lezhë, plagoset rëndë një grua


12/02/2019

Dy persona janë plagosur si pasojë e këtij aksidenti.

Sipas informacioneve të policisë, në aksident janë përfshirë një furgon mallrash dhe një makinë Renault, që drejtohej nga një femër, e cila ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart