Kthehu lart

Polici sulmohet fizikisht nga një 21-vjeçar në Gostivar

Polici sulmohet fizikisht nga një 21-vjeçar në Gostivar GazetaExpress

Një nëpunës i policisë mbrëmë në mesnatë është sulmuar fizikisht nga 21-vjeçari J.O nga Gostivari, njoftoi MPB-ja.

Sulmi fizik ndaj nëpunësit policor ka ndodhur pasi ai e ka ndërmarrë veprime zyrtare pas ngjarjes së denoncuar “ankesë dhe dhunë familjare”.

Kundër J.O  do të ngritet parashtresë përkatëse, thonë nga MPB-ja

    Data: 06 Janar 2019 14:21
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera