Moska tregon se a do të takohen Putin dhe Trump


15/01/2017

“Ende nuk janë zhvilluar bisedime për ndonjë takim,” ka thënë sot për agjencinë e lajmeve “RIA” zëdhënësi i Kremlinit, Dmitry Peskov, transmeton Express.

ai u pyet pasi britanikja “Sunday Times” raportoi se Trumpi u kishte thënë zyrtarëve britanikë se një takim mes tij dhe Putinit po planifikohej, me mundësi që të mbahej në kryeqytetin e Islandës./Express/ 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart