Michelle Obama flet për problemet në martesë dhe shtatzëni


09/11/2018

Në librin “Becoming”, Obama zbulon se ajo ka pasur abort dhe se ka përdorur fertilizimin vitro për të lindur dy vajzat, Malia dhe Sasha.

Obama, duke folur në emisionin “Good Morning America” të televizionit ABC, tha se “është ndjerë e humbur dhe e vetmuar” pas abortit, 20 vjet më parë.

Zonja Obama tha se ajo dhe bashkëshorti i saj, ish-presidenti Barack Obama, kanë kërkuar po ashtu terapi për çifte.

Libri i saj do të publikohet të martën.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart