LVV me familjen Dehari u drejtohen mediave


11/11/2016

“Sot në orën 16:30, prindërit e Astrit Deharit, Avni dhe Xhemile Dehari, bashkë me aktivistët Dardan Molliqaj dhe Sami Kurteshi mbajnë konferencë për media te restorant “Vila Panorama”, në Zllatar të Prishtinës”, thuhet në komunikatën e LVV-së.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart