Lluka fton qytetarët të përzgjedhin pullën postare për Dëshmorët e Gjakovës


17/11/2018

Ministri Lluka ka ftuar qytetarët e Kosovës që të votojnë për dizajnin më të mirë, dizajn i cili do të prezantoj dëshmorët e Gjakovës dhe sakrificën e tyre për çlirimin e vendit tonë.

Linku për të parë dizajnët dhe votuar për to: https://www.facebook.com/valdr…

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart