Lipjan, djali kanos nënën


07/11/2018

Policia ka njoftuar se ka arrestuar një person të dyshuar, i cili ka kanosur nënën e tij.

Tutje, Policia ka njoftuar se i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart