Limaj flet pas takimit të liderëve në Qeveri - Gazeta Express

Limaj flet pas takimit të liderëve në Qeveri

31/01/2019 19:31

Veç tyre pas takimit që patën në Presidencë, në Qeveri ata i shoqëroi edhe bashkëkryenegociatori Shpend Ahmeti.

Por, në lidhje me të gjitha këto zhvillime, i vetmi i cili ka komentuar shkurt ishte Fatmir Limaj.

Ai tha se nga këto takime të liderëve në Presidencë dhe në Qeveri nuk ka rezultuar diçka e veçantë, njofton Klan Kosova.

”S’ka asgjë të veçantë. S’ka ndodhur asgjë”, iu është përgjigjur gazetarëve, zëvendëskryeministri Fatmir Limaj.