​ Limaj e Gashi në stadium, në përkrahje të Kosovës


17/11/2018

Bashkë me Limajn është zv-kryeministri dhe ministri i Diasporës, Dardan Gashi.
Limaj është parë edhe në stadiumet e Kosovës sa herë që zhvillon ndeshje përfaqësuesja e Kosovës.

Ndryshe, Kosova është duke fituar përballë Maltës. Ekipi ynë është lider i Grupit D.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart