Lekaj: Kryetari i Kuvendit i takon vetëm PAN-it, mos e pengoni atë


09/08/2017

“Ai i takon vetëm PAN’it, Zt.Veseli do të jetë në krye të Kuvendit e Haradinaj në krye të Qeverisë”, tha Lekaj në takimin konsultativ, raporton Express.

Ndërsa kryesuesi i takimit Adem Mikullovci i ka replikuar atij duke i thënë se takimi është thirrur me kërkesë të tyre dhe se po e zhagitni procesin. 

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart