Kryeministri: E kam përjetuar me emocione fitoren e Majlindës


14/08/2016

Me këtë rast Mustafa tha se fitoren e Majlindës e ka përjetuar me emocione, shkruan Gazeta Express.

 “Personalisht e kam përjetuar me shumë emocione. Kjo është meritë e rinisë tonë. Është meritë e Majlindës dhe trajnerit Tonit. Rrugës së Majlindës, besoj, se do të shkojnë edhe sportistët tjerë”, ka thënë Kryeministri Mustafa. /GazetaExpress/.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart