Haradinaj: Kosova është me fat që përfaqësohet nga Dua Lipa


11/02/2019

Haradinaj ka shkruar në Facebook se Dua edhe një herë e dëshmoi që me punë dhe talent, kalon çdo kufi. “Urime Dua! Kosova është me fat që në botë përfaqësohet me emrin tënd”, ka shkruar ai.

Përndryshe, ajo është shpallur artistja e re më e mirë për vitin 2019, në ceremoninë e mbajtur në Los Angeles.

Po ashtu, ajo u vlerësua edhe si kënga më e mirë ritmike, për këngën  “Electricity”.

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart