Grabitje e armatosur në Kaçanik


12/01/2019

Nuk raportohet për të lënduar, policia po merret me rastin, transmston Gazeta Express.

Njoftimi i plotë:

Fsh. Doganaj , Kaçanik 11.01.2019 – 19:55.  Ankuesi mashkull K/Shqiptar, ka njoftuar se derisa ishte ne vendin e punës në lokalin bastore sportive, kanë  hyrë dy persona të dyshuar e  të maskuar, nën kërcënimin e armës-revole, kanë grabitur nga arka para dhe janë larguar në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për të lënduar. Rastit ju kanë përgjigjur njësitet relevante Policore.  Me vendimin e Prokurorit, është iniciuar rasti dhe mbetet nën hetime.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart