Gjendet i vdekur një gjashtëvjeçar në shkollën “Zenel Hajdini” në Preshevë


11/10/2018

6-vjeçari, F.J., ka vdekur në rrethana misterioze në ndërtesën e shkollës gjatë orarit mësimor, shkruan Indeksonline.

Trupi i tij i shtrirë është vërejtur nga nxënës të tjerë. Ambulanca në vendin e ngjarjes ka konstatuar vdekjen e nxënësit.

Nuk ka ende informacione për identitetin e tij dhe shkaqet e vdekjes.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart