Foshnja e porsalindur nxirret nga gropa 7 metra e thellë


11/02/2019

Videoja e shkurtër tregon skuadrën e shpëtimit që nxjerr foshnjën nga gropa pranë shtëpisë në Newlands të Afrikës së Jugut.

Ekuipazhet e emergjencës kaluan tre orë duke u përpjekur për të arritur tek foshnja, e cila ishte depozituar rreth 7 metra thellë.

Një banor, i cili po bënte shëtitje herët në mëngjes, mendoi se po dëgjonte një mace dhe ngriti kapakun për të parë brenda.

Ekipi konfirmoi se një vajzë e vogël ishte e mbërthyer poshtë tubit.

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart