Fillon mbledhja komemorative për Astrit Deharin, marrin pjesë edhe prindërit (Foto)


08/11/2016

Në këtë mbledhje, përveç zyrtarëve dhe anëtarëve të Lëvizjes “Vetëvendosje”, po marrin pjesë edhe prindërit e të ndjerit. 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart