Dosja: Trump i punësoi dy prostituta të kryenin akt seksual në shtratin e hotelit rus ku Obamat kishin qëndruar dikur


12/01/2017

Dosja 35-faqeshe e përgatitur nga një ish agjent britanik i MI6, përfshinë pohime të renda për sjelljen e keqe të Trumpit, si dhe lidhjet dhe aktivitetet e tij në Rusi, transmeton Express.

Në dosje thuhet se Trump gjoja i kishte punësuar dy prostituta për të përformuar një akt seksi të njohur si “dushi i artë” në të njëjtin shtrat të një hoteli në Rusi ku Obamat kishin qëndruar dikur, sipas New York Post./Express/  

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart