Deda: Haradinaj ta dëgjojë Amerikën, ta pezullojë taksën për një kohë


12/02/2019

Deda ka thënë në emisionin “Pressing”, në televizionin T7, se Kosova duhet ta dëgjojë porosinë e Amerikës dhe ta pezullojë taksën.

“SHBA’ja na ndihmoi shumë, jemi këtu ku jemi falë tyre”, është shprehur Deda.

Prishja e marrëdhënieve me SHBA’në e rrezikon shumë Kosovën, ka vlerësuar deputeti.

“Haradinaj duhet ta pezullojë taksën për një kohë”, ka thënë Deda në T7. /Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart