Arrestohen dy gra, po protestonin të zhveshura në zonën elektorale të Trumpit (Video +16)


08/11/2016

Këto gra, të cilat kishin mbishkrime në gjokse dhe shpinë, thuhet se kanë brohoritur “kapi k… tua”, transmeton Express.

Ato janë nxjerrë me forcë nga qendra e votimit./Express/ 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart