Ambasadori britanik kërkon hetim transparent për vdekjen e Deharit


08/11/2016

Në një postim në Facebook, O’Connell, ka shprehur ngushëllime për familjen dhe shokët e Deharit, i cili vdiq të shtunën në burgun e Prizrenit.

“Shpreh ngushëllimet e mia dhe të qeverisë sime për familjen dhe miqtë e Astrit Deharit. Ne kërkojmë nga autoritetet e Kosovës që të bëjnë hetim të shpejtë dhe transparent për rrethanat e vdekjes së tij”, ka shkruar O’Connell në Facebook.

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart