Aksident trafiku në Pejë, vetura futet në objektin e një furre


11/02/2019

Sipas një fotografie të dërguar në Indeksonline shihet se si veturat janë përplasur me njëra-tjetrën dhe se njëra prej tyre është futur në objektin e një furre të bukës.

Si pasojë e këtij aksidenti nuk ka persona të lënduar, përpos dëmeve materiale.

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart