Lady Gaga do bëhet nënë...! - Gazeta Express

Lady Gaga do bëhet nënë…!

Gazeta Express

13/03/2019 11:41

Këto janë muajt e këngëtares Lady Gaga. Pas thashethemeve se është në një lidhje me aktorin, protagonist të filmit ‘A star is born’, u tha se Gaga është në pritje të ëmbel. Lady Gaga e mohoi të jetë e dashuruar me Bradley Cooper.

Me anë të një statusi në ‘Tëitter’ ajo ka vendosur t’ju japë fund njëherë e mirë fjalëve dhe të shuajë dyshimet e të gjithëve. Në postimin e saj ajo ka shkruar: “Jam shtatzënë? Po, jam shtatzënë me LG6”.  “LG6” është albumi i ri i këngëtares dhe pritet të publikohet së shpejt.