Kylie Jenner pozon e shtrirë në shtrat, merr vëmendjen me tangat e ekspozuara


Gazeta Express
27 Qershor 2019 11:09

Kylie Jenner ka marrë edhe një herë vëmendjen në rrjete sociale.

Miliarderja më e re në botë gjithmonë gjen mënyrat si të përflitet për të.

Këtë herë Kylie Jenner ka marrë vëmendjen me një pozë nga shtëpia e saj, ku shihet e shtrirë në dhomën e ditës, shkruan Gazeta Express.

Ajo që bie në sy janë të brendshmet e Kylie dhe ngjyra jeshile, ndërsa ajo ka bërë këtë postim për të reklamuar pantallonat e saj shumë të përshtatshme për vajzat me përmasat e saj.

Kylie ka ekspozuar tangat në foton me shpinën e kthyer dhe në komente ka marrë shumë komplimente për linjat e saj të trupit./Gazeta Express/

View this post on Instagram

☁️9

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Te fundit


Kthehu lart