Ky është vendi ku Shkurte Fejza po i kalon pushimet - Gazeta Express

Ky është vendi ku Shkurte Fejza po i kalon pushimet

Instant

Gazeta Express

19/09/2019 23:24

Shtatori është muaj i pushimeve edhe për shkurte Fejzën

Këngëtarja kosovare është parë duke pushuar këto ditë jashtë Kosovës dhe për këtë duket se ka zgjedhur brigjet e Greqisë.

Nuk dihet se ku është duke pushuar Shkurta, në Selanik apo në ndonjë qytet tjetër bregdetar tjetër grek, por ajo duket se po kalon momente të mira.

Bashkë me Shkurtën është edhe burri i saj Hajrush Behluli. /GazetaExpress/