Ky është Refki "Papiqulo", pronari i BMW-së së famshme dhe me 225 gjoba në sirtar - Gazeta Express
string(78) "ky-eshte-refki-papiqulo-pronari-i-bmw-se-se-famshme-dhe-me-225-gjoba-ne-sirtar"

Ky është Refki “Papiqulo”, pronari i BMW-së së famshme dhe me 225 gjoba në sirtar

Lajme

Gazeta Express

31/03/2023 9:32

Ky është personi më i famshëm aktualisht në Prishtinë, së fundmi i njohur me nofkën “Papi Chulo”, Refki Hajzeri.

34-vjeçari prej kohësh me veturën e tij BMW ngjyrë e gjelbër ka shqetësuar qytetarët e Prishtinës me lëvizje e me muzikë të lartë.

Lexo Edhe:

Ai sot është arrestuar e vetura i është sekuestruar, policia gjithashtu ka njoftuar se Hajzeri i kishte edhe 225 gjoba nga e kaluara.