Ky është rasti kur Xhaka e mori kartonin e verdhë për të cilin po dyshohet se e ka kurdisur në bastore

Kartoni i verdhë i Granit Xhakës në fitoren e Arsenalit në ndaj Leeds Unitedit në sezonin e fundit, po hetohet nga Agjencia Kombëtare e Krimit mes dyshimeve për një skandal të madh bastesh. “Daily Mail” raportoi se FA kreu një hetim gjashtë mujor dhe ia referoi çështjen agjencisë kryesore të krimit të organizuar në vend, … Continue reading Ky është rasti kur Xhaka e mori kartonin e verdhë për të cilin po dyshohet se e ka kurdisur në bastore