“Ky është një hajdut, më ka shitur shtëpinë!” Pamjet e përplasjes së fortë mes qytetarit dhe zyrtarit në Vlorë - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

11/09/2019 15:15

“Ky është një hajdut, më ka shitur shtëpinë!” Pamjet e përplasjes së fortë mes qytetarit dhe zyrtarit në Vlorë

Ballina

Gazeta Express

11/09/2019 15:15

Ky është momenti kur një qytetar hyn në zyrën e nëndrejtorit të dorëhequr të kadastrës Klodian Troci, duke e akuzuar atë se i ka shitur shtëpinë në bashkëpunim me firmën.

Qytetari që e ka dërguar këtë video në “Ti Raporton”, në Top Channel i kërkon nëndrejtorit që të zbatojë vendimin, të cilin e ka prej kohësh në zyrë.

Duke biseduar me tone të acaruara me zyrtarin e kadastrës, qytetari në video i bën thirrje Kryeministrit të shohë se çfarë po ndodh në Vlorë dhe të marrë masa.