Ky është 70-vjeçari që dyshohet se vrau gruan e tij 63-vjeçare dhe u vetëdorëzua në Polici

Një vrasje ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në rrugën “Mark Isaku”, në Prishtinë, ku një 70-vjeçar me inicialet I.G, dyshohet se ka vrarë gruan e tij 63-vjeçare, raporton Express. I njëjti më pas është vetëdorëzuar në Polici. Rastin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prishtinës, Agron … Continue reading Ky është 70-vjeçari që dyshohet se vrau gruan e tij 63-vjeçare dhe u vetëdorëzua në Polici