Kush po pozon kështu krejt cullak, veç me kapelë mbi krye?


Gazeta Express
16 Korrik 2019 18:48

Si pushojnë pasanikët? Edhe cullak, nëse një fotografi e publikuar në rrjetet sociale mund të merret si shembull.

Kylie Jenner, 21-vjeçare, e cila konsiderohet miliarderja më e re në moshë në planetin tonë, ka pozuar tërësisht e zhveshur, ditë më parë.

Sipërmarrësja e modelja amerikane e ka shpërndarë fotografinë e realizuar në ishullin Turks dhe Kaikos në llogarinë e saj, në Instagram.

View this post on Instagram

vacation mode

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Mbi 140 milionë ndjekësit e saj në internet janë mahnitur kur e kanë parë bukuroshen zeshkane krejt lakuriq, vetëm me një kapelë të madhe mbi kokë.

Ajo ka reklamuar trupin e saj tejet joshës, që shumë njerëz besojnë se ajo e ka arritur falë ndërhyrjeve kirurgjike. /Express/

Te fundit


Kthehu lart