“Kush nuk voton për PS në 30 qershor, nuk do të jetë në punë më datë 1 korrik” - Gazeta Express

“Kush nuk voton për PS në 30 qershor, nuk do të jetë në punë më datë 1 korrik”

Ballina

Gazeta Express

14/06/2019 17:35

Një denoncim i fortë është bërë këtë të premte nga ana e ish kryeministrit Sali Berisha, i cili ka postuar në rrjetin social mesazhin e një qytetari që pretendon se është kërcënuar hapur nga drejtuesit e administratës shtetërore.

Berisha shkruan se po bëhet terror mbi administratën në vend, që qytetarët të marrin pjesë në zgjedhje dhe të votojnë më 30 qershor për PS-në, përndryshe do të ikin nga puna.

Terror mbi administraten per te marre pjese ne farse fushten dhe votuar narkopartine!

Lexoni mesazhin e punonjesit dixhital. Sb

Pershendetje zoti Berisha po ju shkruaj nga nje adrese fallco se dua te qendroj anonim , ka filluar terrori ndaj punonjeseve te administrates me urdher nga edi rama cdo punonjes i administrates esht i detyruar te marr pjes ne nje fushat fallco dhe i detyruar familjarisht te votoj per ps ne dat 30 ose perndryshe ne dat 1 korrik nuk do jet me pune po na bejn presion zoti Berisha postojeni kete mesazh nuk mund tna imponojn dot bindjet tona partia komuniste sot ps me ka arrestuar gjyshit me ka internuar familjen kam mbaruar nje shkoll qe jam ne kete pune , edi rama nuk e mban dot pushtetin me zor me dhune duke na detyruar te marrim pjes ne nje fushat fallco