Kush është ky burrë që po e puth Genta Ismajli - Gazeta Express

Kush është ky burrë që po e puth Genta Ismajli

Rozë

Gazeta Express

11/09/2019 21:44

Genta Ismajli me në fund është parë në krah të një burri

Këngëtarja, e cila ka disa vite që nuk është në lidhje që prej se ishte ndarë nga Milot Binaku, por sonte në Instastory është parë duke puthur një mashkull.

Ende nuk dihet se kush është ai, edhe pse mund të jetë ndonjë i afërt i këngëtares.

Ndryshe, Genta vazhdon të jetë aktive në skenën e muzikës në Kosovë dhe Shqipëri, por nuk është me në formën e saj sikurse ishte para disa viteve.

Këto foto ajo i ka publikuar në InstaStory por që afër saj janë edhe disa persona që menaxhojnë me karrierën e Gentës, kështu që ende nuk dihet se kush është ai. /GazetaExpress/