Kurti sot në ora 15:00 viziton Ministrinë që drejtohet nga Nenad Rashiq - Gazeta Express
string(70) "kurti-sot-ne-ora-1500-viziton-ministrine-qe-drejtohet-nga-nenad-rashiq"

Lajme

Gazeta Express

19/09/2023 10:56

Kurti sot në ora 15:00 viziton Ministrinë që drejtohet nga Nenad Rashiq

Lajme

Gazeta Express

19/09/2023 10:56

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sot do të vizitojë Ministrinë për Komunitete dhe Kthim, me rastin e nënshkrimit të kontratave të përfituesve të thirrjes për përkrahje të bizneseve në kuadër të masës 1.9 të Pakos së Ringjalljes Ekonomike.

Zyra e Kryeministrit ka njoftuar se pas takimit me ministrin për Komunitete dhe Kthim, Nenad Rashiq, do të ketë deklarim të përbashkët për media.

Lexo Edhe:

Ngjarja do të fillojë nga ora 15:00.