Kur Bill Clinton mbante plisin - Gazeta Express

Kur Bill Clinton mbante plisin

Lajme

Gazeta Express

12/06/2019 14:09

Fotografi i njohur kosovar, Hazir Reka, në shenjë të 20-vjetorit të çlirimit të Kosovës dhe vizitës së ish-presidentit të SHBA-së, Bill Clinton, në Kosovë, ka publikuar një fotografi të ish-presidentit amerikan, Bill Clinton.

Reka ka postuar një fotografi ku shihet Bill Clinton me plis shqiptar, e që sipas Rekës, kjo fotografi është realizuar në vitin 2009, atëherë kur Bill Clinton e kishte vizituar Kosovën.