Kupa e Kombeve- Ka gol në finale


Gazeta Express
19 Korrik 2019 21:21

Ka gol në finalen e Kupës së Kombeve të Afrikës mes Algjerisë dhe Senegalit.

Algjeria ka shënuar përmes mesfushorit Baghdad Bounedjah që në minutën e dytë.

Goli erdhi pas një depërtimi të Boundjah nga ana e majtë dhe pas goditjes së tij erdhi një devijim nga mbrojtësit e Senegalit. /Express/

Te fundit


Kthehu lart