‘Kujdes se po ju tradhton’, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi - Gazeta Express

‘Kujdes se po ju tradhton’, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Ballina

Gazeta Express

08/11/2019 7:56

Pajtim, kjo do jete fjala kyç e këtyre ditëve pasi mbi te gjitha do kuptojme dhe pranojme dobesite tona”, bën të ditur Meri. Ndërkohë ata që e kanë partnerin Dem duhet të kenë kujdes pasi astrologia njofton se personat e kësaj shenje do tradhëtojnë. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat.

Dashi

Nje moment me i bukur ju del perpara si mundesi shijim dhe lidhje te reja duke marre rol me drejtues

Demi

Nje zjarr ju ngrohe zemren ne keto dite te fresketa pranverore. Do kerkoni qetesi, shijim por edhe do tradhetoni ne nje marredhenie te fshehte

Binjaket

Do clironi energji pozitive ne shoqeri, njohje, jete sociale dhe argetime. Por thelle brenda jush ju djeg ngadale nje e fshehte apo pasion

Gaforrja

Do keni fatin te shprehni optimizem dhe eufori por e gjitha kjo duhet mbeshtetur mire qe te mos ju marri me vete si nje vorbull

Luani

Ne karriere do beni hapa te kujdesshem, te matur dhe pa rrezikuar. Po keshtu do kerkoni nje partner besnik ne jeten tuaj

Virgjeresha

Do keni levizje te shpejta ekonomike ne nxitim e siper por nuk do mund t’i kontrolloni dot pasojat. Ne jeten personale do sundoheni nga dicka me e madhe se ju

Peshorja

Do humbni energji por do fitoni stabilitet. Kujdes me njerez qe mund te marrin rol drejtues ne jetenerotike dhe materiale tuajen sidomos meshkuj

Akrepi

Nje partner Dem mund te bej t’i shikoni gjerat te ecin shume me ngadale por ju do merrni inisiativen per te bere gjera te tjera jashte bashkepunimeve

Shigjetari

Ju pret nje dashuri e zjarrte por qe ju fton ta shijoni shpejt aq sa i zgjat pasioni. Me pas mund te ngroheni ne perditeshmerine tuaj

Bricjapi

Nje partner besnik futet ne jeten tuaj ose ju zgjidhni te merreni me pune qe ne thelb kane shijimin

Ujori

Do ngriheni ne detyre si pakuptuar dhe kjo do zgjasi ne kohe. Do keni mbeshtetje te sigurt sidomos nga epror Dem

Peshqit

Ka ardhur momenti te beni plane te qendrueshme dhe jo kala rere. Ekonomia futet ne nje moment optimist.