Kryeministri shqiptar Edi Rama i fiksuar pas këngës së re të Fifit - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

30/11/2021 10:19

Kryeministri shqiptar Edi Rama i fiksuar pas këngës së re të Fifit

Rozë

Gazeta Express

30/11/2021 10:19

Kënga që mori gjithë vëmendjen në rrjet pas daljes së këngëtares Filloreta Raçi nga BBV duket se i ka pëlqyer dhe kryeministrit shqiptar Edi Rama.

Rama ka ndarë në Instagramin e tij një video ku në sfond dëgjohet kënga e Fifit.

Lexo Edhe:

“Valbona Magjike”-shkruan ai.

View this post on Instagram

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

Kënga e re e Fifit ka po pëlqehet në masë të madhe dhe ka marrë mbi 1 milion klikime në Youtube.