Krimi për motive xhelozie në Durrës, dalin fotot e autorit dhe viktimës - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

19/07/2019 19:53

Krimi për motive xhelozie në Durrës, dalin fotot e autorit dhe viktimës

Ballina

Gazeta Express

19/07/2019 19:53

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Durrësit pasditen e sotme. Adriatik Kuka nga Korça vret gruan me thikë në zemër në zonën e Spitallës për shkaqe xhelozie të cilat kanë nisur pasi kjo e fundit ka nisur punë.

Ajo është dërguar në spital nga vëllai i saj, por edhe pas ndërhyrjes së mjekëve ajo nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të marra.

Mësohet se viktima është Hazbije Kuka 36 vjeçe. Ndërsa burri i saj është larguar nga banesa me makinë, menjëherë pas ngjarjes së rëndë.

Policia po punon për kapjen e tij dhe zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje.

Report TV siguron fotot e viktimës dhe autorit të ngjarjes së ndodhur ditën e sotme në Durrës ku Hazbije Kuka u qëllua me thikë në zemër nga bashkëshorti i saj Adriatik Kuka, ngjarje e cila dyshohet se ka ndodhur për shkaqe xhelozie.