Krijesa misterioze filmohet në ujërat e Vietnamit - Gazeta Express

Instant

Gazeta Express

11/10/2019 23:54

Krijesa misterioze filmohet në ujërat e Vietnamit

Instant

Gazeta Express

11/10/2019 23:54

Një grup zhytësish kanë parë një krijesë të çuditshme në ujërat e Phu Quy në Vietnam.

Krijesa po notonte në sipërfaqe të ujit dhe kishte formë shumë të çuditshme, përcjell Shqiptarja.

Mediat e huaja shkruajnë se grupi po lëvizte me varkë dhe e kanë filmuar krijesën, që akoma nuk është zbuluar se çfarë është.