Kosovari shkakton penallti, kosovari shënon penallti - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

08/11/2019 19:19

Kosovari shkakton penallti, kosovari shënon penallti

Sport

Gazeta Express

08/11/2019 19:19

Fenerbahce ka shënuar një tjetër gol kundër Kasimpasas

Kush tjetër pos sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriq.

Ai ka realizuar të dytin personal dhe për ekipin e tij në minutën e 44’, po ashtu nga penalltia.

Penalltia u shkaktuar nga mbrojtësi kosovar Loret Sadiku, raporton Gazeta Express.