Kosova e përjetëson sot figurën e Dua Lipës në pullë postare - Gazeta Express
string(60) "kosova-e-perjeteson-sot-figuren-e-dua-lipes-ne-pulle-postare"

Lajme

Gazeta Express

06/08/2022 7:40

Kosova e përjetëson sot figurën e Dua Lipës në pullë postare

Lajme

Gazeta Express

06/08/2022 7:40

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, sot do të nderohet nga Posta e Kosovës, pasi që do të promovohet pulla postare Dua Lipa.

Pjesëmarrëse në ngjarje do të jetë vetë këngëtarja e hitit “Levitating”.

Lexo Edhe:

Lajmin e ka bërë të ditur shefi i Administratës dhe Protokollit dhe kryesuesi i komisionit për aprovimin e pullave postare, Kamber Demaku.