Konjufca: Për mua, deputetët e të gjitha partive do të jenë të barabartë

Pak çaste pasi u emërua kryetar i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, u është drejtuar qytetarëve nga karrigia e kryeparlamentarit. Teksa ka falënderuar deputetët që votuan pro tij, Konjufca është zotuar se gjithë deputetët e Kuvendit do të jenë të barabartë. “Zotohem se do ta kryej detyrën time me nder, me përgjegjësi dhe përkushtim. Për … Continue reading Konjufca: Për mua, deputetët e të gjitha partive do të jenë të barabartë