Kolonjë, një 33 vjeçar gjendet i mbytur në rezervuar - Gazeta Express
string(51) "kolonje-nje-33-vjecar-gjendet-i-mbytur-ne-rezervuar"

Shqiperi

Gazeta Express

17/06/2024 10:58

Kolonjë, një 33 vjeçar gjendet i mbytur në rezervuar

Shqiperi

Gazeta Express

17/06/2024 10:58

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatit Kagjinas në Kolonjë, ku një 33-vjeçar është gjetur i pajetë.

Mësohet nga burimet se viktima i quajtur Emiljano Bahollari është nga fshati Borovë. Sipas policisë ai ka vuajtur nga problemet me shëndetin mendor, ndërsa është futur në rezervuar, ku ka humbur edhe jetën.

Lexo Edhe:

Nuk dihet nëse 33-vjeçari ka dashur të vetëmbytet apo është futur në ujë për t’u larë dhe ka pësuar infarkt. Pritet të kryhet autopsia për të zbuluar shkaqet e vdekjes.