Kololli shënon për Zurich ndaj Thun


Gazeta Express
15 Maj 2019 20:48

Zurich është duke fituar 3:0 ndaj Thun në një ndeshje të rëndësishme dhe direkte për kualifikim në Ligën e Evropës në Superligën e Zvicrës, me kosovarin Benjamin Kolollin që dha kontributin e tij.

Përfaqësuesi i Kombëtares së Kosovës, Kololli e hapi serinë e golave për Zurichun në fillim të takimit, raporton Gazeta Express.

Kololli shënoi në minutën e 31-të nga penalltia.

Te fundit


Kthehu lart