Kololli shënon për Zurich ndaj Thun - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

15/05/2019 20:48

Kololli shënon për Zurich ndaj Thun

Sport

Gazeta Express

15/05/2019 20:48

Zurich është duke fituar 3:0 ndaj Thun në një ndeshje të rëndësishme dhe direkte për kualifikim në Ligën e Evropës në Superligën e Zvicrës, me kosovarin Benjamin Kolollin që dha kontributin e tij.

Përfaqësuesi i Kombëtares së Kosovës, Kololli e hapi serinë e golave për Zurichun në fillim të takimit, raporton Gazeta Express.

Kololli shënoi në minutën e 31-të nga penalltia.